O nas

Jesteśmy firmą informatyczną z Poznania. Od początku swojej działalności oferujemy kompleksowy serwis IT. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają, szukając nowych rozwiązań technologicznych. Oprócz ogólnopojętej obsługi informatycznej zajmujemy się m.in. bezpieczeństwem w sieci, usługami w chmurze, a także wirtualnymi serwerami – zapraszamy do zapoznania się z dokładną ofertą.

Dlaczego my?

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ nasza firma informatyczna to nie tylko kompleksowa obsługa, odpowiednia wiedza, doświadczenie oraz specjalistyczny sprzęt, ale i korzystne ceny. Jesteśmy pasjonatami nowinek z branży technologicznej i przy każdej okazji pogłębiamy wiedzę na ten temat. Pozwala nam to na wdrażanie nowoczesnych i sprawdzonych rozwiązań technologicznych oraz udzielanie rzetelnej pomocy. Jesteśmy partnerem producentów oraz dystrybutorów profesjonalnych urządzeń oraz oprogramowania:

  • Microsoft,
  • HP,
  • CISCO,
  • ESET,
  • Symantec.

Bogate doświadczenie, a także stały rozwój pozwalają nam podjąć się nawet bardzo skomplikowanych projektów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie lub telefonicznie.

< Wstecz